Tek Seferde Birden Fazla Program Nasıl Kaldırılır

Eğer fazlasıyla bilgisayarınızda program kurup kaldırıyorsanız bilgisayarınız artık program yığını haline gelmiştir.Adını ve bazen neden kurduğunuzu hatırlayamadığınız programlar gereksiz yere bilgisayarınızı yoracak.İşte tam bu noktada aynı anda birden fazla program kullanmanıza imkan veren bir servis gerekiyor.
Bildiğiniz gibi windows un default program kaldır aracı sadece bir programı kaldırmanıza imkan verip işlem bittikten sonra ikinci programa geçmenize imkan veriyor.
Absolute Uninstaller işte tam bu noktada aradığınız ücretsiz uygulama.Bu program sayesinde test etmek amacıyla veya başka sebepten ötürü kurduğunuz programları aynı anda kaldırabilirsiniz.Sizi büyük bir hantallıktan kurtaran uygulama windows un default kaldırma aracından daha fazlasını bizlere sunuyor.Windows un kaldırmadığı gereksiz dosyaları tamamen kaldıran program kullanıcılara tam manasıyla faydalı bir çözüm getiriyor.


Denemek isterseniz: Absolute Uninstaller


Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.