Sürücülerinizin Güncel Halini Tek Tıkla Bulun ve Yükleyin

Blgisayarınızdaki programlardan maksimum performans almak için onları sürekli güncel tutmak isteriz.Eğer bu işlemi sürücülerin web sitelerine gidip en güncel versiyonu var mı diye aramak yerine bu işlemi tüm güncellemeleriniz için tek tıkla yapmak isterseniz işte size çözüm:

Bildiğiniz gibi daha önce bu yazımda sürücülerinizi tek tıkla nasıl güncellyebileceğinizi paylaşmıştım.Bu yazımda ise Device Doctor a alternatif olacak onun kadar başarılı ücretsiz kullanabileceğiniz DriverIdentifier programını tanıtacağım:

driver_update

Driver Identifier bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri kontrol ederek onların en güncel versiyonlarını karşınıza getirerip indirmenize imkan verir.Çalıştırıldığı andan itibaren yaklaşık 30 saniye süren bir taramayla sonuçları default tarayıcınızda karınızı getirir.Sürücülerinize ait marka  model bilgisini, tarih bilgisini ve versiyon bilgisini size sunarak güncel versiyonunu size indirme imkanı verir.

DriverIdentifier windows un tüm versiyonları ile uyumlu olup 32 ve 64 bit işletim sistemlerini desteklemektedir.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.