Sevgililer Gününde Aşkınızı Google da Gösterin


Sevgililer gününe ne kadar önem verirsiniz bilmem ama internet üzerinde güzel bir çalışma yapmak isterseniz bu yazım tam size göre.Sevgilinize google üzerinden onu şaşırtacak ve kolay bir şekilde otomatik bir görsel hazırlamak istemez miydiniz?
Bildiğiniz gibi google daha önce belirli tipteki grafikleri google aramalarında gösteriyordu.Şimdi google ın bu özelliğinden faydalanarak yazacağımız "kalp denklemi" ile sevdiğimize onu ne kadar sevdiğimizi göstereceğiz:

sqrt(cos(x))*cos(300x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(6-x^2), -sqrt(6-x^2) from -4.5 to 4.5

Yukarıdaki denklemi google a yazdığınızda resimdeki grafiği elde edeceksiniz.Sevgilinize duyduğunuz aşkı bir de bu şekilde sergileyin.Ona bu arama sorgusunu gönderin.Bir deneyin bakalım ondan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşın.
thanks Suhel

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.