Microsoft un Yeni Windows 8 Logosunu Beğendiniz mi

Logo markaların vazgeçilmez öğelerindendir.Bu yüzdendir ki markalar yeni bir ürün tanıtımı yaparken onunla birlikte logosunu da değiştirerek farklı bir havaya bürünmek ister.Microsoft da yeni işletim sistemi olan windows 8 için logosunu gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Yeni logo bir önceki versiyon olan windows 7 ye hiç benzemiyor.Daha farklı bir görünüme sahip.Meşhur bayrak dalgalanması logosunun yerine daha sade bir bayrak kullanılmış.

windows_8_logo_thumb

Microsoftun işletim sistemleri için daha önce yaptıkları logolara göz attığımızda microsoft un başa döndüğünü görüyoruz.Windows 1.0 işletim sisteminin logosuna çok benzer bir logo windows 8 de karşımıza çıkacak.

windows_logo_timeline_thumb

Peki siz windows un yeni logosonu nasıl buldunuz?Sizce microsoft neden böyle bir logo seçiminde bulundu?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Sıkça takip ettiğim yazılım. Mart ayında Beta sürümünün yayınlanacağı söyleniyor. İnşallah çıkarda artık Windows 8 kullanırım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aynen öyle aslında win 7 de çıkalı çok olmadı ama insan yine de farklı bir sistem olsun diye bakıyor.

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.