Herhangi Bir Siteye Ait Trafik Bilgilerine Nasıl Ulaşılır

Bazen olur ki bir web sitesine ait yazı yazmak istersiniz ve o siteye ait bilgileri bulmanız gerekebilir.Bu veya bunun gibi durumlar için elinizin altında siteyi kolayca inceleyebilecek bir araca ihtiyaç duyarsınız.

StatMyWeb bu noktada size çözüm oluşturan asistanınız.StatMyWeb ile sitelere ait trafik bilgilerini kolayca ulaşabilir alexa, pagerank bilgilerini görüntüleyebilir ve kırık link kontrolu gerçekleştirebilirsiniz.

stats_counterBunların yanında domain kontrolü yapabilir ve sayfaların hangi dizinler tarafından eklendiğini görüntüleyebilirsiniz.

Kısacası bir web sitesine ait bilgileri komple sunan statsmyweb sizleri memnun edecek kapasitede.Denemek isterseniz : http://statmyweb.com/

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.