Favori Müzikleriniz Yükleyin ve Blogunuzda Paylaşın

Önceki yazımda google player ı bogunuza ekleyerek müzik paylaşabileceğinizi paylamıştım.Fakat gelen yorumlar müzik dosyalarımızı nereye yükleyeceğimizle alaklıydı.Google player yalnızca hot linki olan müzikleri ekleyerek müziği çalmamıza imkan veriyordu.Peki hem favori müziğimizi yükleyip hem de paylaşabileceğimiz bir servis var mı ?

Bu sorunuza cevabım evet.Muziboo ile müziğiniz yükleyip blogunuzda oynatmanız mümkün.Yapmanız gereken Muziboo sitesine girerek üye olup beğendiğiniz şarkınızı bilgisayardan yüklemek.Yükleme tamamlandıktan sonra şarkınızı istediğiniz ortamda paylaşablirsiniz.

muziboo

Örnek olarak ben yüklediğim şarkıyı burada paylaşıyorum:


Taylor Swift_Fifteen | Musicians Available

Kodları blogunuzun değişik yerlerine yükleyerek şarkınızı okuyucularınızla paylaşabilirsiniz.Tabii Muziboo hakkında bilmeniz gereken bir nokta da ücretsiz hesabın günde 1 şarkı ve ayda 3 şarkı paylaşımına izin vermesi.Eğer sınırsınız şarkı ekleyip paylaşmak istiyorsanız premium hesabı satın almalısınız.

Sizin kullandığınız farklı ücretsiz servisler varsa yorum bölümünde belirtirseniz sevinirim…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.