Bilgisayarınıza Supremo İle Uzaktan Bağlanın

İki bilgisayarı birbirine bağlamak eminim günün birinde başınıza gelecektir.Zaman olu ki arkadaşınızın bilgisayarındaki hatayı onun bilgisayarına bağlanarak halletmeniz gerekir ya da dosya paylaşımı yapmak isteyebilirsiniz.İşte bu noktadaki yardımcınız:

Supremo iki bilgisayarı kolay bir şekilde bilgisayarınıza bağlamaya imkan veren bir yazılımdır.Bu alanda teamviewer adını duymuşsunuzdur.Eğer teamviewer ı kullandıysanız Supremo da da aynı çalışma ayarlarıyla iki bilgisayar arasında bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

uzaktan_bağlantı

Gelelim bu yazılımı nasıl kullanacağımıza:

  • Karşılıklı olarak iki bilgisayar arasında çalıştırın.
  • Hangi bilgisayara bağlanacaksanız o bilgisayarın ID sini karı taraftan isteyin.
  • ID yi yazdıktan sonra her bağlanmada değişen şifrenizi karı taraftan isteyin.
  • Start a basın.Eğer her şey doğruysa karşı bilgisayarın masaüstü ekranınıza gelecektir.

Şifreler her bağlantıda değişecektir.Bu yüzden siz şifre söylemeden kimse sizin bilgisayarınıza bağlanamayacak.Bu konuda endişeniz olmasın.

Yazılımın ücretsiz ve taşınabilir olması ise artı bir avantajı.Bu alanda teamviewer a alternatif olacak bu programı denemeyi düşünüyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.