Twitter Aktivitelerinizden İnfographic Nasıl Oluşturulur

Twitter hesabınızı aktif olarak kullanıyorsanız tweetsheet i mutlaka denemelisiniz.Uygulama sizin twitter hesabınıza bağlanarak son 3200 tweet inizi içeren infographic oluşturuyor.Bu infographic in içerisininde bir çok veri mevcut:

 • En çok retweet edilen yazılarınız
 • En iyi takipçileriniz
 • Ay bazlı tweet lerinizin sayısı

gibi bilgilere ulaşabileceksiniz.Sizin isteğiniz dahilinde bu bilgiler twitter da paylaılabilecek.Eğer istemezseniz uygulama kesinlikle twitter hesabınızda bilgileri paylaşmayacak.Bunun yanında uygulama sadece read access aynı sizin izniniz olmadan herhangi bir paylaşımda bulunmuyor.Tek eksin yanı sonuçları resim olarak alamıyorsunuz =(.

Eğer denemek isterseniz: Tweetsheet

image

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

 1. Bu tür uygulamalar profilinize ulaştığı için sıkıntı olabilir. Ne kadar 'veriler paylaşılmayacak' denilse de insanın içine kurt düşüyor haliyle.
  Resim olarak alınamasa da ekran görüntüsü kaydedilip, Paint'e aktarılarak halledilebilir sanırım ;)

  YanıtlaSil
 2. öyle ama ekran görüntüsünü alıp grafik oluşturamayız ama işte güvenmekten başka bir şey gelmiyor elden

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.