Office Dosyalarınızı Pdf Olarak Kaydedebileceğiniz Servisler

Bildiğiniz gibi microsoft office  en çok bilinen ve kullanılan  programlardan biridir.Bazen olur ki power point, word veya excel dosyalarımızı pdf ye dönüştürmek isteriz.Peki hangi araçlar bu işlemi yerine getirir?
Bu yazımda sizlere office dosyalarınızı pdf ye dönüştürmek için bazı servisler önereceğim:
Nitro PDF
Moyea PPT to PDF Converter
Foxit PDF Reader
Cute PDF Ben sıklıkla Cute PDF i kullanıyorum.Bu ufak program sisteme yazıcı olarak kendini gösteriyor.Siz yazdır dedikten sonra yazıcı seçerken bu programı seçin.Çıktıyı pdf olarak belirlediğiniz klasöre alabiliyorsunuz.
Yukarıdaki programlara ilaveten online olarak office dosyalarını pdf dönüştürebileceğiniz bir servis var :
FreePdfConvert herhangi bir office dosyanızı online olarak pdf ye dönüştürmenize yarar.Siteye girip dosyanızı yükleyin.Mail olarak almak isterseniz mail adresinizi yazın ve Convert butonuna basın.Dosyanız PDF olarak karşınızda.
pdf
Evet yukarıda birbirine alternatif olacak servislerin isimlerini belirttim.Bildiğiniz kullandığınız başka bir uygulama mevcutsa belirtirseniz sevinirim.
Siz en çok hangi programı kullanıyorsunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Teşekkürler. Yalnız bulut sistemi de unutmamak gerek. Hiç program yüklemeden internet üzerinden word belgelerini pdfye çevirmek için www.doctopdf.net sitesini tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. sanırım adres şu şekilde olacak : www.doc2pdf.net

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.