Görev Çubuğunda Internet Bağlantı Hızınızı Görüntüleyin

Bazen yeni kurduğunuz bir ağın ya da çevrenize yeni düşmüş bir ağın bilgilerini görüntülemek istersiniz.Çünkü fazlasyıa download upload yapan birisiyseniz internet ağınızın hızı sizin için önemlidir.Bu yüzden elinizin altında yani görev çubuğunda anlık olarak hızınızı takip etmek istersiniz.Peki internet hızınızı görev çubuğunda nasıl göstereceksiniz?

NetSpeedMonitor windows görev çubuğuna yerleşerek size internet hızınız hakkında bilgi veren program.Bilgilere anlık olarak ulaşabildiğiniz gibi isterseniz önceki günlere ait hız bilgilerine de ulaşabilirsiniz.netspeed-monitor

NetSpeedMonitor programı çalışır çalışmaz görev çubuğuna yerleşerek internet hızınız görüntülemeye başlar.Eğer bir laptopunuz varsa farklı yerlere ait hızlarınızı öğrenmek isteyebilirsiniz.Ayrıca TTNET den bu kadar şikayetin olduğu bir dönemde internet hız bilgilerine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.Fazlasıyla download upload yapıyorsanız yine bu program size koaylık sağlayacaktır.

Evet eğer NetSpeedMonitor u denemek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Hızınız istediğiniz seviyede mi ?Bizimle paylaşın…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.