Blogunuza Karşılaştırma Tablosu Nasıl Eklenir

Karşılaştırma tabloları blogger ve webmaster ların vazgeçemediği okuyucularınıa daha net bilgi oluşturabildiği bir araçtır.Örneğin yazınızda iki telefon markasından bahsediyorsunuz ve özelliklerini bir tablo içerisinde vermeniz kuşkusuz daha net sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Şimdi size blogunuzda kolayca karşılaştırma tabloları oluşturmanızı sağlayan servis Compare Ninja’s tanıtacağım:

comparision-ninja1Bu servise ücretsiz üye olarak renkli ve kullanışlı karşılaştırma tabloları oluşturabilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.Birden fazla renk seçeneği ve resim ekleme özelliği ile Compare Ninja size güzel bir çözüm sunuyor.Örnek olarak sizlerle restgele oluşturduğum bir tabloyu sunuyorum:

 

Telefon

 
Sony Xperia Neo
HTC Sensetion
Boyut
Konuşma Süresi
Daha Hafif

İşaretleme olarak daire yerine tik işareti kullanabilir ve rengi değitirebilirsiniz.Aynı zamanda arkaplan yerine farklı tasarımlar da kullanabilirsiniz.

Böyle bir karşılaştırma tablosu oluşturmak istiyorsanz bu servisi mutlaka kullanmanızı öneririm.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.