Ehl-i Blog Şimdi Yeni Alan Adıyla Sizlerle

Yaklaşık 2 yılı aşkın süredir ehl-iblog da sizlerle birlikteyim.Birden fazla blogda yazmama rağmen ehl-iblog da karar kılarak siz değerli okuyucularıma daima kaliteli ve özgün içerik vermeye çalıştım.Farklı bloglarda konuk yazar olarak yer alıp internet dünyasından kopmadan çalışmalarıma devam ettim.İlerleyen günlerde ehl-iblog çok iyi bir populerite yakaladı ve bununla birlikte ben de diğer tüm çalışmalarımı bırakarak tamamen ehl-i blog a yöneldim.

3-4 ay öncesinden adsense başvurum onaylanarak bloguma reklam kodları ekledim.Aynı zamanda da Aralık ayı içerisinde temamı daha derleyip toparlayarak SEO uyumlu temamı devreye aldım.Çalışmalarım siz okuyucularım tarafından takdir gördükçe blogumu daha fazla geliştirmeye çalıştım.Gelen istekler doğrultusunda blogumu blogspot uzantısından alarak yeni domaine taşıdım.Böylece bundan sonra bloguma http://www.ehliblog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu noktaya gelmemde siz değerli okuyucularım bana destek verdiniz.Hepinize çok çook teşekkür ediyorum.

Şu anda blogger üzerinden aldığım hit e göre yaklaşık günde 800-900 sayfa görüntülemesi almaktayım.Daha detaylı bilgileri 2011 in son yazısı olarak düşündüğüm en çok okunanlar kısmında sizlere aktaracağım.

Sağ tarafta sponsor kısmına yer verdim.İletişim bölümünden benimle irtibata geçerek sitenizi orada yayınlayabilirsiniz.Aynı zamanda bildiğiniz gibi konuk yazarlık sistemine blogumda yer veriyorum.Eğer özgün yazılarınız varsa sitemde yayınlayabilirsiniz.Şartlar için tıklayınız

Eleştiri ve isteklerinizi yorum bölümünde belirtebilirsiniz.Yeni yazılarımda görüşmek dileğiyle…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

 1. Uzun zamandır blogunuzu belli aralıklarla takip etmekteyim,ve yeni temanız ve domaininiz hayırlı olsun demek istedim.
  Bunun dışında birkaç öneri sunmak istiyorum,
  Tasarımda Sidebar'da bulunan Son Konular tarzı menülerin görselinde ufak tefek değişiklikler yapılarak göze daha hoş hale getirebilir,
  ve menü'de biraz geliştirilirse çok daha güzel bir görüntü oluşacaktır.İsterseniz size bu konuda yardımcı olabilirim.
  Başarılarınızın devamını dilerim...

  YanıtlaSil
 2. yorumunuz için teşekkür ederim.Elbette önerilerinizi alabilirim.İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.