Otomobil Arama Motorunuz:Otomobul.com

logoİnternette gezinirken gördüğüm ve gerçekten kullanışlı bir servis olarak gördüğüm bir hizmeti sizlerle tantmak istedim.Bildiğimiz gibi birden çok araba ilanlarına bakabileceğimiz servis mevcut.Otomobul.com araba ilanlarını tek bir noktada toplayarak kullanıcılarını aradıkları arabaya tek noktadan hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Siteden yapılan açıklama şu şekilde :

Otomobul.com, ülkemizdeki en önemli araba ilan sitelerini sizler için 7 gün 24 saat tarayıp tüm sonuçları birarada bulmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir arama motorudur.

Otomobul.com, tüm Türkiye'de otomobil ilanları kategorisinde yayın yapan siteleri otomobul tarama robotları vasıtasıyla tıpkı google arama motoru veya diğer arama motorlarının yaptığı gibi ziyaret ederek site indeksine dahil eder.

Otomobul.com, onbinlerce ilanı birarada sunarak size zamandan kazandırır ve tüm ilan sitelerini gezmeden en kısa sürede sonuca gitmenize yardımcı olur. Sitemizde yer alan indekslenmiş ilanlar kategorize edilerek size sunulur ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde ilgili ilana ana yayıncı üzerinden ulaşmanızı sağlar

Servisin taradığı servisler şunlar:

araba.com
arabam.com
hurriyetoto.com
otoraba.com
tasit.com

Şu anda istediği noktada olmayan servisin ilerleyen günlerde beklediği hite ulaşacağına inanıyorum.Bu servis ile  araba arayanların kısa sürede etkili sonuçlar alabilecektir.

Gördüğüm kadarıyla tek eksiği araba araba alım  satımın öncülerinden sahibinden.com un indekslenen sayfalar arasında yer almaması.Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

  1. Çok güzel bir araba arama motoru... İstediğimiz özelliklerdeki bütçeye uygun aracı bulabilmek için birçok siteyi ayrı ayrı incelemek zorunda kalmamamız harika olmuş. sahibinden.com'un indexlenen sayfalar arasında neden yer almadığını anlayamadım.. olsaydı güzel olurdu tabi, ama olmasada diğer sitelerden gelen sonuçlar bence yeterli.

    YanıtlaSil
  2. Birde buna benzer akakçe var fakat aka akce beyaz eşya ve küçük aletleri sadece indexliyor ve en ucuzdan en pahalıya göre diziyor....

    YanıtlaSil
  3. Güzel fikir, tüm ilan sitelerini kapsamalı.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.