Bloxoo Misyonunu Tamamlıyor

top_slogan_bloxoo

Türk blog yazarlarını ortak bir noktada toplamayı amaçlayarak kurulan bloxoo da beklenen son gerçekleşmek üzere.Uzun süredir blog yazarları yöneticilerin siteyle ilgilenmemesinden şikayet ediyordu.Arada sırada kendim de siteye uğruyordum fakat bir şekilde okuyucu çekmeye çalışan yazarlar ve reklam kokan başlıklar, sorulan sorulara yönteicilerin cevap vermemesi gibi durumlar ortaya çıktığı için artık tamamen ilgimi kesmiştim.

Benim gibi  çoğu blog yazarı daha çok twitter ve facebook a yönelince artık bloxoo tamamen gözden düştü.Bunun farkında olan bloxoo doğr bir karar ile bu hizmete son vermeye karar vermişler.İşte siteden yapılan açıklama:

Sevgili BloXoo Üyeleri,
Türk blog dünyasında 2009'dan bu yana, kaliteli blog içeriklerini bir arada toplayarak, blog yazarları ve blog okuyucularını sosyal bir platformda buluşturan BloXoo, sizlerin ilgisi ile büyüdü ve gelişti. 2009 sonrası Mikro blogging’in yükselişi ile birlikte BloXoo da misyonunu tamamlamış oldu ve 20 Kasım 2011 tarihi itibariyle sizlere veda ediyor.
BloXoo'nun kapanışı ile birlikte bloglarınızdaki BloXoo araçları da geçersiz hale gelecektir.  Bu süreçte bloglarınızdaki BloXoo araçlarını kaldırmanızı öneriyoruz.
3 yıllık bu serüvende bizlerle olan siz değerli üyelerimize çok teşekkürler.
Saygılarımızla,
Bloxoo Ekibi

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

  1. Umarım blog yazarlarını bir araya getiren daha aktif bir komünite kurulur yakın zamanda.

    YanıtlaSil
  2. inşallah .Blog yazarlarını sosyal medyadan çekecek başarılı bir uygulama olmalı

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.