Google + Sayfalara Birden Fazla Yönetici Ekleyin

Bildiğimiz gibi google plus sayfalar özelliğini yayına aldı.Sizler de görmüş olduğunuz üzere bu sayfalara birden fazla yönetici(multi admin) atayamıyoruz.Kullanıcılar da bizim gibi bu durumdan rahatsızlıklarını dile getirmişler ki google plus nonprofits hesabında bu özelliğin yakında sayfalara geleceğini haber vermiş.

We received several feature requests for Google+ pages. Most popular were the requests for multi-admin and ownership transfer functionality. We’re happy to say both of these features are coming to Google+ pages. Google Checkout integration was also a popular feature request from nonprofits. We will relay that to the Google+ team. Thanks for all the feedback!

Şu anda sayfalara insanlar yeni yeni alışıyor.Yeni sayfalar açıldı ve twitter ve facebook üzerinden paylaşımlar nasıl yapılıyorsa google plus üzerinden de aynı şekilde devam ediliyor.Sayfaların beğenen sayısı artıkça artık tek bir yönetici yetişemeyecektir.Bu yüzden bu özelliğin kısa sürede gelmesini bekliyoruz.Aynı zamanda bir diğer yenilik de yönetici değişimi.Populer bir sayfanızı işlerinizin yoğunluğundan dolayı artık idare edemiyorsunuzdur veya başka nedenlerden ötürü sayfanızı başka bir arkadaşınıza teslim etmek istiyorsunuzdur.İşte bu noktada google sayfalara eklenecek yeni özelliği ihtiyacımız olacaktır.

Google plus ın facebook da bulunan bu özellikleri kısa sürede sistemine entegre edeceğine inanıyorum =).Aynı zamanda blog yazarlarını google plus üzerinde buluşturmak için bir sayfa açtık.Sizlerin de katılımı bekliyoruz.Gelecek olan multi admin özelliği ile sayfamıza blog sahiplerini yönetici olarak alıp paylaşımı artırmaya çalışacağız.Sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz:

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.