Twitter Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Sosyal alemde söz sahibi olan twitter da takipçi sayınızı artırmak ister miydiniz?Blogunuzun daha populer hale gelmesi için sosyal paylaşım sitelerinin etkisi göz ardı edilemez.Hiç kuşukusuz kaliteli bir içeriğe sahip olarak adım adım daha fazla okuyucu tarafından takip edilmek en doğrusu fakat direkt olarak takipçi sayınızı artırmak mümkün.Eğer takipçi sayım fazla görünür de diğer insanların ilgisini çekerim diyenlerdenseniz işte size çözüm sunacak bir servis:

Twiends puan karşılığı twitter takipçi sayınızı artırmaya çalışan bir servis.Şöyle ki herhangi bir kullanıcıyı twitter da takip ediyorsunuz ve bunun karşılığında puan kazanıyorsunuz.Her takip ettiğiniz kişi size puan kazandırıyor.Aynı zamanda sizi takip eden kişiler de sizin puanınızı alıyor.Sistem bu şekilde ilerliyor.Tabii premium hesapla ücret karşılığında puan da satın alabiliyorsunuz.

--> Takipçi artırma siteleri

image

Gelelim nasıl üye olabileceğimize:

İlk olarak twiends sitesine giriş yapıyoruz.Sağ tarafta twitter ile bağlan butonuna tıklayarak sisteme giriş yapıyoruz.Karşımıza takip etmemiz karşılığında ne kadar puan verebileceklerini gösteren kullanıcılar çıkıyor.Bunları hemen site üzerinden takip et butonuna basarak takibe başlıyoruz ve puan kazanıyoruz.Tabii hemen biz de takip edilmeye başlıyoruz.Takip ettikçe puan kazanıyor takip edildikçe puan kaybediyoruz.Sizi takip etmeleri karşılığında ne kadar puan verebileceğinizi ayarlar kısmında düzenleyebiliyorsunuz.

image

Yabancı insanlar beni takip etse ne olur dediğinizi duyar gibiyim.Türkiye den  de azımsanmayacak kullanıcısı var bu servisin.Aynı ülke seçeneğini seçerek sadece Türkiye den kullanıcıları takip edebilirsiniz.Aynı şekilde ortak alandan kişileri seçerek de takip edebilirsiniz.

Al gülüm ver gülüm =) ilişkisine dayanan bu sistem sayesinde twitter takipçi sayınızı artırabilirsiniz.İnsanların değişik fotoğraflar yayınlayarak takipçi sayısını artırdığı !!!!! şu günlerde twiends çok masum bir sistem gibi duruyor.

-->ücretsiz twitter takipçi

Evet.Bu sistem hakkındaki görüşlerinizi bizden esirgemeyin.Twiends kullanmayı düşünüyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. twiends de çok az türk kullanıcı var. Yabancı kişileri takip etmeniz lazım yani puan almanız için.. o da olmuyor. yabancıların tweetlediği şeyleri anlamıyorsunuz ve twitter ın bir mantığı kalmıyor.

    YanıtlaSil
  2. Aynı ülke seçeneğinden Türkiye deki insanları takip edeblirsiniz.Belki sayısı yabancılar kadar çok olmasa da yine yeterince Türk kullanıcı olduğunu düşünüyorum

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.