Uzantısını Bilmediğiniz Dosyaları Görüntüleyin

Bildiğimiz gibi default olarak windows tarafından açılamayan onlarca program var.Bunları hangi programla görüntüleyebilirim karmaşasına son verecek bir uygulamayı sizlere tanıtmak istiyorum:

Open Freely ücretsiz ve onlarca dosya uzantısını tanıyan çok güzel bir program.Bu programla resim dosyalarını görüntüleyebilir, office dosyalarını açabilirsiniz.

Desteklediği formatlar : 3GP, 7z, AMR, ARW, ASP, ASPX, AVI, BAT, BMP, C, CF2, CFG, CR2, CRW, CS, CSS, CSV, DEB, DNG, DOC, DOCX, DOT, DOTX, EML, ERF, FLAC, FLV, GIF, GZ, HTM, HTML, ICA, ICO, INI, JAR, JAVA, JPEG, JPG, JS, JSP, KML, LOG, MEF, MID, MKV, MOV, MP3, MP4, MPEG, MPG, MRW, MSG, NEF, ODT, ORF, PAGES, PDF, PEF, PHP,PNG, PPS, PPT, PPTX, PSD, QIF,RAF, RAR, RAW, REG, RESX, RTF, SQL, SR2, SRT, SVG, SWF, TAR, TGZ, TIF, TIFF, TORRENT, TXT, VB, VCF, WAV, WMV, WPS, X3F, XFDL, XLS, XLSM, XLSX, XML, XPI, XPS, ZIP

image

Siz de bu yazılımı denemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz:http://www.openfreely.com/

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.