Twitter da Dosyalar Nasıl Paylaşılır

Twitter da dosya paylaşmak için önce dosyanızı herhangi bir dosya paylaşım sitesine yükleyip sonra ordan aldığınız linki twitter da paylaşıyordunuz.Bu işlem bir dosya paylaşmak için gerçekten uzun bir süre.Bunu kolaylaştırmak için size bir servisten bahsetmek istiyorum:
twileshare.com sadece twitter hesabınızla giriş yapıp dosya paylaşacağınız bir site.Twitter hesabınızla giriş yapıyorsunuz dosyanızı yükleyip varsa yazacağınız bir şey onu ekliyorsunuz.Hepsi bu kadar.

Dosya yüklerken kullanabileceğiniz maksimumu limit 20 mbyte.Aynı zamanda yüklediğiniz dosyanıza tıklanma sayısını da görüntüleyebilirsiniz.Bu konuda gördüğüm kullanışlı servislerden biri.Sık kullanılanlara girmeyi hak ediyor gibi.
Siz bu tür servisleri twitter da kullanıyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.