Google Plus,Facebook ve Twitter Hesaplarınızı Birbirine Bağlayın

Google plus ile yeniliklere ve paylaşımlara devam ediyorum.Sizlere daha önce twitter hesabınızı google plus a nasıl bağlayabilirsiniz onu paylaşmıştım.(http://www.ehliblog.com/2011/07/twitter-hesabnz-google-plus-baglayn.html)Şimdi ise daha kullanışlı olduğunu düşüündüğüm ve twitter a ilaveten facebook hesabınızı da bağlayacağınız uygulamadan bahsetmek istiyorum.
Evet bu hesaplarınızın hepsiniz birbirine bağlamak için öncelikle olarak chrome tarayıcısını yüklemelisiniz.Daha sonra bu tarayıcı için oluşturulan eklentiyi yükleyerek facebook, twitter ve google plus hesaplarımızı birbirine bağlayabileceğiz.Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.
Eklentiyi kurduktan sonra google plus üzerinden paylaşım yaptığınızda  alt kısımda 3 adet kutucuk göreceksiniz.Bunlardan hangisini işaretlerseniz paylaşımınız o sitede de gösterilecek.
Google-plus-to-facebook-twitter
Aynı şekilde facebook hesabınız üzerinden paylaşım yaptığınızda kutucuklar yine belirecek ve siz paylaşımınızın nerede görüntülenmesini istiyorsanız oraya seçerek görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
facebook-Google-plus
Sanırım bu konuda en yararlı uygulama bu eklenti.Hesaplar arası paylaşımı çok rahatlıkla yapabileceğiniz bu uygulama için chrome tarayıcısını kullanmayanlar bile geçecektir.Siz bu uygulamayı nasıl buluyorsunuz?Daha iyisinin olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa bizimle paylaşın.İlerleyen yazılarımda google plus a yer vermeye devam edeceğim.Bizi izlemeye devam edin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

 1. ıyı hosta kardes calısmıyor uygulama lınkın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam servis hizmeti durdurmuş sanırım.Buradaki yazıma göz atabilirsiniz :

   http://www.ehliblog.com/2012/04/facebook-twitter-google-hesaplarnz-tek.html

   Sil
 2. hocam o programı indiremiyorum site açılmıyor

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.