Google Plus Oyunlar Şimdi Yayında

Google plus oyunlara da el attı ve bugün itibarıyla google plus hesabımız üzerinden oyun oynayabileceğiz.Hangi oyunlar var diyorsanız hemen hemen çoğu populer oyunlar mevcut.Angry Birds Bejeweled, Sudoku, Zombie lane  gibi oyunları google plus hesabımız üzerinden oynayabileceğiz.

GoogleplusGames_thumb

Oyun butonu hemen sayfanızın üst kısmında buton olarak eklenmiş durumda.

googleplus_games

Google Plus Games

Google ın oyunlar kısmına giriş yapması benim açımdan sürpriz oldu.Bu gelişmeler ve yakında gelecek olan yenilikler de gösteriyor ki google sosyal medyada liderliğe göz dikmiş durumda.Tabii google bunu yaparken facebook da ayakta liderliği elden bırakmamak adına elinden gelen çalışmaları (facebook video chat, facebook messenger gibi) yapıyor.Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.