Twitter Hesabınıza Google Plus dan Bağlanın

Sosyal medyaya müthiş bir giriş yapan google daha şimdiden 10 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.facebook twitter derken şimdi bir de google plus hesabını kullananlar “acaba bunları birleştirebileceğimiz bir uygulama var mı” diye düşündüklerine eminim.
Bu yazımda ufak bir uygulamayla twitter hesabınızı google plus hesabınızda nasıl yönetebileceğinizi paylaşacağım.Populer tarayıcılar olan Chrome, firefox ve explorer üzerinden bu erişimi sağlayabileceksiniz.Şöyle ki:
  • Buraya tıklayın ve twitter uygulamasını tarayıcınıza yükleyin.
  • Yükleme işlemi bittikten sonra tarayıcınızı yeniden başlatın ve google plus hesabınıza giriş yapın.
  • Bu işlemler bittikten sonra üst tarafta twitter butonunu göreceksiniz.
twitter-app-for-google [2]
twitter hesabınıza bağlanıp onay verin.Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra twitter butonuna basarak tweet gönderebilir ve okuyabilir google plus hesabınız olacak
Adsız
Son olarak şunları belirtmek isterim.Uygulamayı firefox tarayıcım üzerinde denedim.Gayet güzel çalışıyor.Uygulamayı ilk yüklediğiniz biraz zaman alabilir internet hızınıza göre.Ona göre belirteyim.Ayrıca türkçe karakter kullanarak i ve ğ karakterlerinde sorun oluyor benim gördüğüm kadarıyla.Bunlar haricinde geyet başarılı bir uygulama.
Benim gözlemlerim bu şekilde.Siz yazılımı nasıl buldunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.