Google Docs İle Sıkıstırılmış Dosyaları Görüntüleyin

Eğer gmail kullanıcıysanız 15 farklı tür dosya uzantısını görüntüleyebilirsiniz.Bu yararlı özellik sayesinde dosyaları bilgisayarınıza indirmeden rar ve zip uzantılı dosyalarınızı açabileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken mail ile birlikte gelen dosyayı görüntüle seçeneğini seçmek.Daha sonra sıkıştırılmış dosyanız açılacak ve içindeki dosyaları eğer google ın desteklediği formattaki bir dosyaysa görüntüleyebileceksiniz.

Adsız

Daha önceki yazılarımda da online olarak zipli dosyaları online olarak nasıl açabileceğimizi sizlerle paylaşmıştım.Google a gelen bu özellik sayesinde zipli dosyayı bilgisayarımıza indirmeden görüntüleyebilecek ve içindeki istediğimiz dosyayıı görüntüleyip bilgisayarımıza indirebileceğiz.

Google sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor.Bu araralar google plus gündem de olsa da gmail i deihmall etmeyen google mail alanında yenilikler getirmeye devam edecek gibi duruyor.Siz bu yeni özelliği nasıl buldunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.