Facebook da İlk Neyi Paylaştınız

Hiç düşündünüz mü?Acaba ilk olarak facebook da ne paylaştım?Aklıma geldi ama saatlerce arayıp, facebook un yüklenmesini kim bekleyecek, gibi gibi nedenlerde ötürü buna girişmemişsinizdir.Ama birazdan paylaşacağım yöntemle facebook da ilk ne paylaştığınızı ve tarihini görebileceksiniz.Aynı zamanda bu zamana kadar paylaştıklarınız da karşınızda olacak.

  • İlk olarak facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz.
  • Account>>>Account Settings’e geliyorsunuz.
  • Settings tab da download all your information kısmına ulaşacaksınız.Hemen altında learn more linki var ona tıklıyorsunuz.

facebook

Facebook size bir mail gönderecek.Başvurunuz alındı.Bilgileriniz kısa zaman içinde size gönderilecek.Yaklaşık 2-3 saat içinde facebook bilgilerinizin içinde olduğu zip dosyasını size mail olarak gönderecek.İçinde resimleriniz, varsa videolarınız ve duvarınızda ne paylaştıysanız onun bilgileri olacak.

Gelen klasörde wall.html dosyasını açtığınızda neler paylaşmışsınız onu görebileceksiniz.Sayfanın en  sonuna gelerek ulaşabilirsiniz.

İlk paylaşımınızı bize de söylemek istemez misiniz?Gülümseme

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. memolane.com sitesinden, sosyal paylaşım sitelerindeki geçmiş paylaşımlarınızı online olarakta takip edebilirsiniz. facebook,twitter,youtube,vb. 10 dan fazla paylaşım ağını destekliyor..

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.