Online İşlem Yapan 10 Kişiye iPad

Türk Telekom, Online Hizmet Merkezini kullanarak işlem gerçekleştiren müşterilerine çekilişle iPad veriyor.

Şirketin yazılı açıklamasına göre www.turktelekom.com.tr internet sayfası üzerinden Online Hizmet Merkezine ücretsiz olarak üye olduktan sonra işlem yapan 10 kişeye iPad hediye edilecek. Kampanya Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek.

Bireysel müşterilerin katılabileceği kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek 10 Türk Telekom müşterisi Apple iPad (64 GB, Wi-Fi, 3GB) kazanacak. Online Hizmet Merkezi'nden müşteri bilgileri, abonelik işlemleri, fatura işlemleri, şikayet, ileti ve istekler, arıza işlemleri, wirofon işlemleri, güvenlik işlemleri başlıkları altındaki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirilen müşteriler çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

kaynak

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.