Google Şimdi Arama Sonuçlarında Son Haber Başlıklarını Gösteriyor

Google şimdi arama sonuçlarında ufak bir değişiklik yaparak son haber başlıklarını göstermeye başladı.Populer haber kanallarını google da arama yaptığınızda son haber başlıklarının görüntülendiğini göreceksiniz.

Tabii yabancı basının populer sitelerinde (newyorktimes,bbc,cnn) bu özelliği görebilirsiniz.Ben de bizim basınımızın sayfalarını kontrol ettim.Tabii hepsini kontrol edemedim.

işte bir kaç örnek:

haberturk

hurriyet

Tabii bazı haber siteleri hala eski görünümünde.Onlardan da bir kaç örnek :

zaman

haber7

internethaber

Sonuçta google bütün haber sitelerini bu şekilde indexleyeceğinin garantisini vermiyor.Ülkemizde de gördüğünüz gibi bir kaç haber sitesine bu özelliği sağlamış.Ben de aklıma gelen bir kaç haber sitelerimizi paylaştım.Varsa sizin de sıklıkla takip ettiğiniz haber siteleri onlardaki durumu da paylaşırsanız sevinirim.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.