Docx Dosyalarınızı Dönüştürmek İçin Online Çözümler

Bildiğimiz gibi doc uzantılı dosyalar artık office 2007 ile birlikte yerini docx uzantılı word dosyalarına bıraktı.Gerçi hala office 2007 ve 2010 da belgelerinizi doc formatında kaydedebiliyorsunuz fakat olaki bulduğunuz bir belge veya arkadaşınızdan aldığınız bir belge docx uzantılı olarak kaydedilmiş olabilir.Sizin bilgisayarınızda da office 2003 gibi docx uzantılı dosyalarınızı açamayacağınız program yüklü değilse çaresiz dosyayı açamayacaksınız.Akla gelen ilk çözüm office 2007 yi yüklemek o da elinizde var mı veya o kadar yeterli zamanınız var mı?

Yukarıdaki gibi durumla karşılaşabilirsiniz.Bunun için sizi online olarak hemen nasıl dosyanızı açabilirsiniz onu paylaşacağım.İlk çözüm olarak Invest in Tech DOCX to DOC Converter .Evet eğer bilgisayarınızda hali hazırda docx uzantılı belgenizi görüntüleyecek program yoksa bu servisi kullanabilirsiniz:Herhangi bir üyelik istemi yok ve ücretsiz.

Diğer servisi ise tabiki Google Docs.Eğer bir google hesabınız varsa bu servisi kullanarak dosyanızı görüntüleyebilirsiniz

Tabiiki en kısa sürede office 2007 veya 2010 bilgisayarınıza kurmak en mantıklı çözüm olacaktır.Ola ki o an kurulu olmayan bilgisayarda olursanız yukarıdaki servisler işinize yarayacaktır.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.