Twitter'da 140 Karakter Sınırı Nasıl Aşılır?

Bazen öyle bir an gelir ki söylemek istediğiniz sözler 140 karakterden fazladır ve siz bunu twitter da paylaşmak istediğinizde paylaşmanız sıkıntılı olur. Eğer bu gibi durumla karşılaşıyorsanız buna çözüm olacak bir servisi size tanıtmak istiyorum:
Tall Tweets:140 karakterden fazla bir yazı paylaşmak istediğinizde bu yazınızı bölerek bir den fazla tweet şeklinde yayımlıyor. Nasıl mı ?
Diyelim twitter da şu yazıyı paylaşmak istiyorum:
Her insan zaman zaman sıkıntıya düşer kendisini umutsuz, çaresiz, terk edilmiş, işe yaramaz görür, böyle hissedebilir. Ama hakikat farklıdır. Alınan bir nefes varsa, o nefeste umut vardır, çare vardır...
Şimdi bunu direk twitter da paylaşsam karakter uzunluk sıkıntısı yaşayacağım.Ama şimdi TallTweets.com ' a giriyorum ve twitter hesabımla giriş yapıyorum.Yazmak istediğim yazıyı yazıyorum ve paylaşıyorum.
Ve resimde de göreceğiniz üzere twitter da paylaştığım zaman  yazımı bölerek gösterdi.
Uzun yazılarınız için güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum.Belki bunun gibi başka servisler de mevcuttur ama ben bu servisi daha kullanışlı buldum.Siz  de kullandığınızı yazarsanız seviniriz...

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. bu servisi sevdim.
    benim gibi anlatacağı şeyi uzun uzun anlatmak isteyenler için enfes bir servis.
    teşekkürler :)

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.