Online Kolaj Yapmak İçin 4 Farklı WebSite

Yaşadığınız anı ölümsüzleştirmek için çektiğiniz fotoğraflardan harika bir kolaj çalışması yapmak istemez miydiniz?Eşinizle ya da çocuğunuzla farklı zamanlarda çekilen fotoğrafları tek bir çerçevede toplayarak harika bir çalışma oluşturabilirsiniz.Bunun için elbette masaüstü programları mevcut fakat istediğiniz yerden ulaşmak ve kolay bir şekilde çalışmanızı yapabilmek için online kolaj yap fikrini de düşünebilirsiniz.Böyle düşünenlerdenseniz işte size 5 farklı website:

1-PhotoCollage

online-kolaj-yap-1

PhotoCollage Adından da anlaşılacağı gibi bu site ile ücretsiz bir şekilde kolaj çalışmanızı yapabilirsiniz.Hazır şablonları kullanarak sürükle-bırak yöntemiyle kolay bir şekilde kolaj çalışmanızı hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız çalışmanızı facebook ya da google plus gibi sitelerde kullanmak üzere özel boyutlandırma yapabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

2-Fotor

online-kolaj-yap-2

Bir diğer sitemiz ise fotor.Benzer şekilde farklı resimlerinizi tek bir çerçevede toplayarak etkili çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.Bu site biraz daha profesyonel ve resimler üzerinde farklı değişiklikler yapmanıza imkan veriyor.Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3-Photovisi

Photovisi 3 adımda mükemmel kolajlar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz online bir servistir.Birbirinden güzel değişik şablonları kullanıp arkaplan resmini ve rengini değiştirerek etkileyici çalışmalar yapabilirsiniz.Site ingilizce ama çok basit adımlarla zorlanmadan çalışmalarınızı oluşturabilirsiniz.Çalışmanızı bitirdikten sonra bilgisayarınıza indirip kaydedebilirsiniz.

4-Fotojet

Fotojet de diğer servisler gibi basit adımlarla kolaj çalışması yapmanıza imkan veriyor.Üstelik facebook kapak fotoğrafı olarak uygun ölçülerde kullanabileceğiniz özelliği sayesinde ilaveten resmi ölçülerini değiştirmeden direkt facebook sayfanızda kullanabiliyorsunuz.Birden fazla kategoriler için çalışmalar yapmanıza imkan veren bu servisi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tavsiye yazı : Fotojet kullanımı [detaylı anlatım]

Son Sözler

Online kolaj yap fikrinizi hayata geçirebileceğiniz 4 farklı siteyi sizlerle paylaştım.Özenle çektiğiniz ve yaşadığınız anı ölümsüz kılan resimlerinize biraz hava katarak harika çalışmalar oluşturabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Merhabalar Poyraz Sahin bey bu konu çok işime yaradı www.canimanne.com sitemiz için bir çok konuda yararladık çok teşekkür ederiz.

    YanıtlaSil
  2. Renkli bir paylaşım. Emeğinize sağlık

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.