Facebook Durum Güncellemellerinizi Eğlenceli Hale Getirin

Facebook durum güncellemeleri yaparken bir kaç uygulama kullanabiliyor olabilirsiniz.En basitinden telefonunuzdan giriş yapıp durumunuzu güncelleyip çıkıyorsunuz.Tabii telefonunuz blackberry ya da iphone ise alt tarafta bu telefonu kullanarak güncelleme yaptığınız ve hey ben iphone kullanıyorum diye basbas bağırdığınız belli oluyor =).Neyse şimdi size desem ki iphone 'a sahip olmasanız bile güncellemenizi sanki eliniz de iphone varmış gibi gösterseniz ne dersiniz? Ya da çok farklı cihazları gösterebilme imkanınızın olduğunu söylesem.3310 gibi =)
Evet sizi tanışıtıracağım uygulama Statusvia .Bu site facebook durum güncellemelerinize biraz eğlence katan güzel bir servis. Bu siteye giriş yapıyorsunuz ve hangi aygıttan güncelleme yapmak istediğinizi seçiyorsunuz.Yazınızı yazıyorsunuz ve paylaşıyorsunuz.İşte size örnek bir kaç cihaz:
  • via Facebook for BlackBerry
  • via Facebook for iPhone
  • via Facebook for Windows Phone
  • via Facebook for Android
  • via 5800 Xpressmusic
  • via Nokia 3310
User Application Settings kısmına gelerek aradığınız cihazın adını yazın.Eminim bulacaksınızdır.

Eee ne diyelim artık iphone 4 ümüz olmasa da StatusVia mız var. =)=)

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.