Twitter'daki Arkadaşlarınızın Avatarlarından Arkaplan Resmi Oluşturun

Twitter'daki arkadaşlarınızın, takipçilerinizin veya her ikisinin avatarlarından oluşan arkaplan resmi oluşturmak ister miydiniz?Cevabınız evet ise sizi güzel bir uygulama ile tanıştırmak istiyorum:
Twilk: Twitter hesabınızla bağlanabileceğiniz ve  arkadaşlarınız ve takipçilerinizden oluşan arkaplan resmini size sunan ücretsiz bir servis.Hazırlanma süresi arkadaş sayınıza göre uzun sürebilir =).Oluşturulan resmi isterseniz bilgisayarınıza indirir isterseniz direkt olarak twitter arkaplanı olarak ayarlayabilirsiniz.
 
 
Güzel bir mozaik oluşuyor sadece sol üst köşede uygulama kendi resmini koyuyor o kadar.Çoğu twitter kullanıcısının kulandığı bu uygulamayı denemek isterseniz:
 

>>>>>Twitter da Eski Tweetleriniz Nasıl Silinir ?

>>>>>Facebook Twitter Google + Hesaplarınızı Tek Bir Noktadan Yönetin

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Çok marjinal olur gerçekten çok teşekkürler en yakın zamanda deneyeceğim.

    YanıtlaSil
  2. Vaaay güzel olur bence biraz da sıradışı. Twitter'da da Facebook'ta olduğu gibi güzel uygulamalar varmış. Yarın deniycem.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.