Resimlere Efekt Verme Siteleri

Bildiğiniz gibi her işlem için bilgisayarımıza program kurmak istemeyiz ya da ana bilgisayarımızı her an yanımızda bulamayabiliriz.Bu yüzden online servisler çoğu zaman bizlerin ilk tercihi olmayı başarmıştır.Yine yaşadığımız anı ölümsüzleştirmemizde yardımcı olan fotoğraflarımıza farklı efektler verebilmek için de online servislere ihtiyaç duyabiliriz.Resimlerinizi bir çizgi romana dönüştürmek veya çeşitli efektleri (yağlı boya,eski resim,antika gibi) herhangi bir program kullanmadan vermek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse sizlerle paylaşacağım resimlere efekt verme siteleri konusu eminim ilginizi çekecektir.

Befunky

Befunky, çok kullanışlı resim düzenlemenize imkan veren hoş bir servis.Siteye yüklediğiniz resimleri zengin menusunden seçeceklerinizle çeşitli şekillere getirmeniz mümkün.Ücretsiz ve herhangi bir üyelik istememesi de ayrı bir kolaylık.Türkçe dil seçeneği mevcut değil ama kullanılan terimlere aşinalığınız varsa kolay bir şekilde işleminizi yapacağınız düşünüyorum.

PhotoFunia

Farklı alternatif arayanlar için yine muhteşem efektler sunan Photofunia ile resimleriniz şekilden şekile girecek.Resminizi bir portreye yerleştirmek, bir kitap sayfasına koymak ya da şehrin en işlek caddesindeki binaya asmak mı istiyorsunuz?O zaman tam da doğru adrestesiniz.Aklınıza gelebilecek tüm durumlar için resimlerinizi kolayca adapte edip sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
image 

JpgFun

Eğer yukarıdaki araçlar sizi tatmin etmediyse bir de JpgFun servisini deneyin.Bir dergi kapağında yer alıp film afişinde boy gösterebilirsiniz.Populer sanatçılar sizin resminizin olduğu baskılı t-shirt leri giyebilir ya da bir çerçeve içerisinde resminiz yer alabilir.
image

Son Sözler

Yukarıdaki resimlere efekt verme siteleri konusunu sizlerle paylaştım.Elbette tüm servisler bu üçü ile sınırlı değil.Çok daha farklılarını bulabilirsiniz fakat ben sık kullanılan 3 tanesini sizlerle paylaştım.Bunun yanında online resim düzenleme için Google + çok iyi alternatif olacaktır.Onu kullanabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.