Mühendislik Eğitimi İçin Verilen Dersler Youtube’daThe Indian Institute of Science Hindistan’ın mühendislik eğitimi veren merkezlerinden biri.Şimdi bu birim eğitimlerini internetten herkese açık hale getirerek ilgili insanların online olarak desleri izlemesi fırsat vermiş ve ben de belki ilgili olan arkadaşlar varsa duyurmak istedim.Resimde de göreceğiniz üzere mühendislik alanında birçok konuda ders bulmak mümkün.Dersler elbetteki ingilizce.İngilizcesi olan ve  bu konularla ilgisi olan arkadaşların kaçırmaması gerek.İnşallah bir gün bu kadar geniş yelpazedeki derslerin olduğu dili Türkçe olan bir uygulamada geliştirilir.
Youtube kanalına ulaşmak için : http://www.youtube.com/iit#g/p
Tabii bildiğiniz gibi MIT ‘ nin de bu şekilde  bir uygulaması mevcut. Ona da burdan ulaşabilirsiniz: http://youtube.com/MIT

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.