Ehl-i Blog Facebook'da

Twitter dan sonra Facebook sayfamızı da oluşturduk.Facebook sayfasını oluşturmamdaki tek amaç sadece kendi blogumdaki haberleri vermek değil.İnternet dünyasına ait faydalı bulduğum bilgilerimi de bu sayfa üzerinden paylaşacağım.Populer sitelerin haberlerini, bilim ve teknoloji dünyasına dair haber video ve resimleri bu sayfamızda bulacaksınız.
Tabii şu an yeni oluşturduğum için sayımız az ama ilerleyen günlerde artacağına inanıyorum.Sizleri de facebook sayfamıza bekleriz.

Facebook sayfasına gerek var mıydı diye içinizden geçebilir.Ben de çok düşündüm.Baktım acaba oluştursam mı oluşturmasam mı diye düşünmektense bir sayfa açmam daha uygun olur.Çünkü bugün kabul etsek de etmesek de facebook en çok takip edilen bir sayfa ve ben de her işimi tek bir sayfadan halletmek adına facebook sayfama sürekli uygulama ekleyerek genişletmeye çalışıyorum.Örneğin facebook a giriş yaptığımda haberleri rss ile okuyorum.Beğendiğim haberi anında paylaşıyorum.Yani haber sitelerinin o flaşlı geç yüklenen sayfalarına girmek zorunda değilim.Bu sadece bir örnek.Bunu nasıl yaptığımı ve facebook profilinizi genişetebileceğiniz özellikleri de diğer yazılarımda paylaşacağım inşallah.
Ben de belki facebook sayfanızdan takip etmek daha kolay ve daha uygun olduğunu düşünebileceğinizden sayfamızı açtım.Takip edilmek dileğiyle...

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.