Nerede Kalmıştık...


Evet nerede kalmıştık :).Blogumda yaklaşık olarak 5 aydır uzak kaldım.Vatani görevimizi yaptığımızdan dolayı blogumla ilgilenemedim.Hiç aklıma gelmemmişti doğrusu Hakkari de askerlik yapacağım ama nasip işte hayrılısı ile bitirdik geldik.Allah tüm askerlerimize hayırlı tezkereleler nasip etsin.

Şu anda 5 aylık enkazı temizlemekle meşgulum :).Bilgisayarsız internetsiz 5 ay geçirdim.Yazılarıma en yakın zamanda başlayacağım.Sizlern desteğiyle iyi bir ziyaretçi sayısınıa ulaştım.Umarım daha da artarak devam eder.


Böyle bir giriş yazısı olsun.Yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim hepsini tek tek cevaplamaya çalışacağım.Sağlıcakla kalın...

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

 1. tanışmıyoruz ama ilk yorumu ben yazayım vesile olsun, hoşgeldin, ben emre.
  blog dünyasında yeniyim Futbol Cumhuriyeti'ne yazıyorum blogundan faydalandım ve twitter dahil hemen izlemeye aldım, yeni yazılarını bekliyorum..tekrar hoşgeldin

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim yorumun için.Ayrıca bloguna baktım beğendim.Tabii bir futbol tutkunu olarak blogunu takip edeceğim.Başarılar diliyorum..

  YanıtlaSil
 3. teşekkür ederim aynı şekilde..

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.