Sürücülerinizi Tek Tıkla Güncelleyin


Bilgisayarımızdan en iyi performans almak için mevcut sürücülerimizin en son güncellemelerini kurmak isteriz.Siz bu güncellemeyi nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama bu yazımda ücretsiz ve güncellemeleri tek tıkla yapmamızı sağlayan yazılımı tanıtacağım.Programımızın ismi Device Doctor.
Bu ücretsiz ve ufak boyutlu yazılımla bilgisayarınızdaki sürücülerinizi tek tıkla update edebileceksiniz. Yazılımın bir diğer özelliği ise taşınabilir yani portable seçeneğinin de olması.Mevcut olan harici donanımlarınızı da takın ve programı çalıştırın.Birkaç dakika sonra gerekli güncellemeleri bulur ve sizden yüklemek isteyip istemediğinizi sorar.
Kendim de çalıştırıp kurduğum bir program.Tavsiye ederim.Daha fazla sözü uzatmadan aşağıda download linkini veriyorum.Beğeninizi veya eleştirinizi belirtirseniz sevinirim.Sağlıcakla kalın...

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.